KONST / Litografier / Litografi 12632147
nr 1263 2147
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Litografi, "Isaac Grünewald - Einar Jolin". Signerad, numrerad 77/100. Motivet: 23x31 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:12:51
1/7 18:07:51
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman